Nutricia medikal beslenme yönetim kuruluna üç atama

Cenk Kurt

Nutricia Medikal Beslenme’de Eylül 2016 itibariyle üç önemli atama gerçekleşti. Nutricia Medikal Beslenme Türkiye HUB Stratejik İşbirliği Direktörü görevine 2011 yılından bu yana Nutricia bünyesinde çalışan Cenk Kurt atandı. 2011 yılında Kıdemli Ürün Müdürü olarak Nutricia Medikal Beslenme ailesine katılan Cenk Kurt, 2013 yılından bu yana Erişkin Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Müdürü görevini yürütmekteydi.

 

 

 

 

Mehmet Sepetoğlu

Pediatri Kategori İş Birimi Direktörü görevine 2012 yılından bu yana Nutricia Medikal Beslenme bünyesinde çalışan Mehmet Sepetoğlu atandı. Mehmet Sepetoğlu Nutricia Medikal Beslenme’ye Kıdemli Ürün Müdürü olarak 2012 yılında katıldı. 2013-2014 yılları arasında Pediatri Kategori Pazarlama Müdürü, 2015-2016 yılları arasında Pediatri ve Karma Bölgelerden Sorumlu Ulusal Satış Müdürü görevlerini üstlendi.

 

 

 

 

Fatih Yedikardeş

Erişkin Kategori İş Birimi Direktörü görevine Fatih Yedikardeş atandı. 1998 İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olan Fatih Yedikardeş, kariyerine 1999 yılında ilaç endüstirisine adım atarak önde gelen firmalarda görev aldı.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş