İbrahim Etem Menarini Google’la buluta taşınıyor

İbrahim Etem – Menarini dijital dönüşüm sürecinde önemli bir aşamaya geldi. Google ile gerçekleştirilen işbirliği ile G-Suit platformuna geçiliyor. Böylece İbrahim Etem Menarini’nin tüm çalışma ortamı buluta taşınıyor.

İbrahim Etem – Menarini ve Google Türkiye’nin gerçekleştirdiği dijital dönüşüm çalışmalarında sona gelindi. Bu kapsamda oluşturulan MEET (Menarini Empowers Employees Teamworking) G-Suite platformu ile İbrahim Etem – Menarini’nin tüm ofis uygulamaları, dosya sunucuları, e-posta sistemi, anlık haberleşmeleri, video konferans ve daha birçok fonksiyon bulut ortamına taşınacak. Bu sayede İbrahim Etem – Menarini çalışanları ve yöneticileri her an her yerde tüm işlemleri bulut teknolojisi sayesinde ulaşabilecekler. Saha ve merkez çalışanları arasında iletişim hızlanacak. Ofis dışında da tüm belgelere ulaşmak mümkün olacak.

Tüm projeler hızlanacak

Dijitalleşmede gelinen bu aşama İbrahim Etem – Menarini için önemli bir kilometre taşı anlamına geliyor. Bundan sonraki geliştirilen tüm projeler artık bulut teknolojileri üzerinden planlanacak. Bu sayede tüm iletişim faaliyetleri ve yeni projelerin hayata geçirilme süreçleri hızlanacak. Zamandan ve enerjiden tasarruf edilecek. 134 ülkede faaliyet gösteren Global Menarini Group ile entegrasyon sağlanacak.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş